tr

Isıtıcı Kiralama

Anasayfa » Isıtıcı Kiralama

Mazotlu Isıtıcı Kiralama

Şantiyelerde, depolarda, çadırlarda ve daha bir çok alanda yeterli elektrik gücünün olmadığı veya daha yoğun bir ısı ihtiyacının olduğu durumlarda Mazotlu ısıtıcılar kullanılmaktadır.mazotlu ısıtıcılar Bacalı ve bacasız olmak üzere iki tip üretilmeketedir.İnsanların yaşadığı, çalışma yapılan alanlarda insan sağlığı için bacalı mazotlu ısıtıcılar tercih edilmesi gerekmektedir.Hava sirkülasyonunun yeterli olduğu durumlarda veya yarı açık şantiye ortamlarında ise bacasız mazotlu ısıtıcılar tercih edilmelidir.

Mazotlu ısıtıcılar, event uygulamaları, gösteriler, açılışlar, inşaatlar gibi kısa süreli ihtiyacın olduğu durumlarda kiralanmaktadır.

Alman malı TROTEC – TKL mazotlu ısıtıcıları uygun fiyata bizden kiralayabilirsiniz, Bizi arayarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz!!!

Elektrikli ve Mazotlu Isıtıcı Kiralama

Soğuk Havalarda En Büyük Yardımcınız; Mazotlu ve Elektrikli Isıtıcılar

Isınma ihtiyacı insanların doğal ihtiyaçları arasında yer alır. İster evde ister işyerinde nerede olursa olsun insanların soğuk havalarda ısınma ihtiyacı vardır. Özellikle büyük fabrikalarda, inşaatlarda, hayvan kümeslerinde ve benzer alanlarda ısınma ihtiyac ısıtıcı kiralama ile karşılanabilir. Birkaç için büyük ısınma sistemleri kurmak istemeyenler, endüstriyel mazotlu ve elektrikli ısıtıcı kiralayarak ısınma problemini profesyonel şekilde giderebilir.

Elektrikli Isıtıcılar

Sanayi tipi elektrikli ısıtıcı birçok farklı alanda ısınma amacı ile kullanılır.Elektrikli ısıtıcılar ev tipi ve sanayi tipi olmak üzere iki türdür. Ev tipi elektrikli ısıtıcılar daha ziyade küçük alanların ısıtılması amacı ile kullanılır. Sanayi tipi elektrikli ısıtıcılar ise daha büyük alanların ısıtılmasında kullanılır. Sanayi tipi elektrikli ısıtıcılar sadece ısıtma amacı ile kullanılmaz. Isı ile kurutma ve perdeleme işlemlerinde de kullanılır. İnşaatlarda, kafeteryalarda, fabrikalarda, üretimhanelerd, atölye ve restoranların ısıtılmasında elektrikli ısıtıcılar kullanılır. Yakıt ikmaline gerek olmaması, kullandığı enerjinin tamamını ısıya dönüştürmesi, güçlü ısıtma kapasitesi ve pratik olması elektrikli ısıtıcıların birçok alanda kullanılmasına neden olmakta.

Mazotlu Isıtıcılar Nerede Kullanılır

Sanayide kullanılan ısıtıcı modellerindeni birisi de mazotlu ısıtıcılardır. Mazotlu ısıtıcı adından anlaşılacağı gibi yakıt olarak mazot kullanılan ısıtıcı modelidir. Sanayi tipi ısıtma için uygun olan mazotlu ısıtıcılar insanların bulunduğu ve baca çekişi olmayan alanlarda kullanım için uygun değildir. İnşaatlarda kurutmak ve ısıtma amacı ile kullanılan mazotlu ısıtıcılar seralarda, açık ve yarı açık alanların ısıtılmasında, fabrikalarda ve üretimhanelerde ısınma amacı ile kullanılır. Garajlar ve otoparklarda da sanayi mazotlu ısıtıcılar kullanılır. Endüstriyel ürünlerin saklanması ve depolanması sırasında ihtiyaç duyulması halinde mazotlu ısıtıcılar ile ısıtma yapılabilir. İş makineleri de mazotlu ısıtıcılar ile ısıtılarak donmaya karşı korunur.

Sanayi Tipi Isıtıcıların Çalışma Prensibi

Sanayi tipi ısıtıcılar mazotlu, elektrikli ve LPG ile çalışabilir. Bu ısıtıcıların ortak özelliği büyük alanların ısıtılmasında kullanılmalarıdır. Sanayi tipi ısıtıcılar kullanıldıkları alana uygun olmalıdır. Örneğin mazotlu ve LPG’li ısıtıcılar kapalı alanların ısıtılmasında çok fazla tercih edilmez. Zira canlı hayvan ve insan bulunan ortamlarda elektrikli ısıtıcılar daha güvenlidir. 

Elektrikli Isıtıcı Kiralama

Konvektör TCH 20 E Isıtıcı Özelikleri

Kışın gelmesi ile birlikte evlerde ve iş yerlerinde ısıtıcı ihtiyaçları başladı. Doğalgazın olmadığı veya bazı nedenlere bağlı olarak yeterli ısınmanın sağlanmadığı tüm mekânlarda ısıtıcılar devreye giriyor. Bu alanda üretilmiş yüzlerce model vardır. Ancak konvektör TCH 20 ısıtıcı portatif olması ve mekânda istenilen güvenli ısıtmayı sağlaması açısından önerilen bir modeldir. Termostat kontrolü olarak çalışan cihaz düşme veya dışardan gelen sert tepkilere karşı otomatik kapanma sistemine sahiptir. Bu özelliği ile kullanımda yangın veya elektrik kaçağı sorunu yaratmaz. İki şalterli ve üç aşamalı ısıtma olanağı sunmaktadır.

Özel Tasarım Cam Konvektör TCH 2000 E Konforlu ve Uygun Fiyatlı

Diğer ısıtıcı modellerine göre daha geniş odalarda daha derinlemesine ısıtma olanağı sağlayan bir modeldir. Cam Konvektör TCH 2000 E özellikle salon veya şık mekânlarda konforlu tasarımı sayesinde şık bir görünüm sergiler. Hızlı ısınma, kolay ve kokusuz bir ısınma ile birlikte baş ağrısı yapmayan bir teknolojiye sahiptir. Enerji tasarruflu olarak üretilen cihazın çalışması için yalnızca prize takmak yeterli olacaktır.

İş Yerleri İçin Elektrikli Isıtıcı TDS 19 E

Özellikle farklı türde bir ısınma olanağının olmadığı soğuk ve nemli iş yerleri, tamirhane, dükkân gibi mekânlar için tasarlanmış bir modeldir. TDS 19 E elektrikli ısıtıcı modeli, iki kademeli sıcaklık ayarı, kademeli fan sistemi, aşırı ısınma koruması, termal korumalı fan motoru gibi teknik özelikler içermektedir. Kırmızı renk seçeneği ile şık bir görünüm sağlar.

Seramik Isıtıcı TDS 10 M Çalışma Özellikleri

Seramik PTC ısıtma düzeneği ile ortam sıcaklığına bağlı olarak güç harcar. İki ısıtma sistemine sahip olan çok kademeli sıcaklık ayarı mevcuttur. Isıtılamayan tüm kapalı mekânlarda kullanılabilir. Oto tamirhaneleri, sera, gastronomi, depo ve şantiyelerde önerilen bir ısıtıcı modelidir.

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcı TEH 20 T Avantajları

Bu alanlar genel olarak maksimum büyüklükte ve soğuklukta olan mekânlardır. Bu yüzden kullanılan ısıtıcının bu ihtiyacı karşılamaya uygun güçte olması gerekir. TEH 20 T modeli tüm sanayi alanlarında yüksek performanslı ısınma sağlar.

TroDry.com - © 2021 - Tüm hakları saklıdır. | Yazılım: İstanbul Web Tasarım
Whatsapp
TKL Nem Kurutma
TKL Nem Kurutma
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button