tr

Koku Giderme

Anasayfa » Koku Giderme

Konutlarda ve Kapalı Alanlarda Oluşan Kötü Koku Nasıl Giderilir?

Yaşam alanlarımızda zaman zaman kötü kokular oluşabilir. Mekanı havalandırmak bazen kötü kokuların yok edilmesi için yeterli olmayabilir. Bu durumda koku giderme cihaz kullanmak en doğrusudur. Havadaki kötü kokuyu gidermek üzere tasarlanan bu cihazlar yangın, rutubet ve küf nedeniyle oluşan ağır kokuların yok edilmesini sağlayarak ortamın havasını daha kaliteli ve temiz hale getirir.

koku-giderme
koku-giderme

Kapalı Alanda Kötü Koku Neden Oluşur?

Kapalı alanlarda kötü koku oluşmasına birçok faktör neden olur. Bunların başında hava izolasyonunun yeterli olmaması gelir. Yeterince havalandırılmayan alanlarda yoğun koku oluşması doğaldır. Bu kokunun uygun cihazlar kullanılarak giderilmesi gerekir. Özellikle yoğun insan trafiğine maruz kalan kapalı alanlarda koku giderici cihazların kullanılması neredeyse bir zorunluluktur. Örneğin; otellerde odaların temiz ve hijyen açısından mükemmel olması için koku giderme cihazı kullanılması gerekir. Böylece müşteri memnuniyeti artar, odalar yeni müşteriye daha temiz bir şekilde teslim edilir.

Bunun dışında konutlarda, yemekhanelerde ve işyerlerinde de koku giderme cihazları kullanılabilir. Yemek kokusu, banyo giderlerinden gelen kokular, sigara kokusu, ter kokusu, nefes kokusu zaman zaman kapalı alanların ağır bir kokuya sahip olmasına neden olur. Bu koku hava temizleme cihazları ile yok edilebilir.

Doğal bir afet olan yangın sonrası da sanayi tipi koku giderici cihazlar kullanılır. Yangının neden olduğu is ve yanık kokusu çok ağır bir kokudur ve havalandırma yaparak kolay kolay çıkmaz. Bu yoğun kokunun yok edilmesi için profesyonel anlamda bir şeyler yapmak gerekir. Koku giderici cihazlar kapalı alanlarda oluşan yanık ve is kokusunu gidermek için de kullanılabilir.

Koku Giderici Cihazlar Havayı Nasıl Temizler

Kötü koku oluşumuna neden olan etkenlerin yok edilmesi ortamın daha temiz bir havaya sahip olmasını sağlar. Kapalı ortamda oluşan kötü kokunun kaynağı tespit edildiğinde koku gidermek için uygun işlem yapılabilir. Nem, rutubet, küf ve mantar kokusu, yangın kokusu, ter kokusu gibi etkenlerin neden olduğu ağır kokunun giderilmesi için mutlaka etkili çözüm sağlayan cihazlar kullanılmalı, yaşam alanları ferah ve temiz bir havaya sahip kılınmalıdır. 

Evlerde Koku Giderme

Evlerde yangın ve su hasarları sonrası yanık kokusu, rutubet kokusu gibi rahatsızlık veren tüm kokuların giderilmesinde, farklı koku giderici kimyasallara gerek kalmadan tüm kötü kokuları gidermek için sunduğumuz “evlerde kaliteli koku giderme hizmetimizden” faydalanabilirsiniz.

Endüstriyel Koku Giderme

Oteller, hastaneler, fabrikalar, işyerleri, depolar, evlerde ve diğer endüstriyel alanlarda yanık kokusu, rutubet kokusu gibi rahatsızlık veren her türlü kokuların giderilmesinde, diğer koku giderici kimyasal maddelerinin kullanılmasına gerek kalmadan en problemli koku molekülleri bile yok edilebilmektedir. Koku giderme hizmetimizden faydalanmak için ücretsiz keşif hizmetimiz için bizi arayınız!

TroDry.com - © 2021 - Tüm hakları saklıdır. | Yazılım: İstanbul Web Tasarım
Whatsapp
TKL Nem Kurutma
TKL Nem Kurutma
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button