tr

Nemlendirme

Anasayfa » Nemlendirme

Nemlendiricilere Neden İhtiyaç Duyulur?

Kapalı ve açık alanlarda fazla nemin yarattığı olumsuz etkiler kadar nemin olmaması da ciddi sıkıntılar doğurur. Gerek mekânın hijyeni gerekse insan sağlığı için nem oranının normal şartlara uygun seviyeye getirilmesi gerekir. Ev, ofis, kütüphane, müze başta olmak üzere yaşamın olduğu her alanda nem düzeyini dengelemek için nemlendirme cihazları tasarlanmıştır. Örneğin teknolojik cihazlar, telefon veya antikaların yer aldığı mekânlarda bu eşyaların ve cihazların zarar görmemesi için ortamda temiz hava ile birlikte nem oranının yeterli olması gerekir. Mobil özelliklerde tasarlanan Evaporatif nemlendiriciler bu ihtiyaçlara fazlası ile cevap verecek teknik özeliklerde tasarlanmıştır.

B 25 E Nemlendirme Cihazları Teknolojik Özellikleri

Özellikle soğuk havalarda ortamlar ekstra ısıtıcılarla ısıtılmaya çalışılır. Sıcakla soğuğun bir arada olduğu mekânlarda hem orantısız bir nem hem de sağlıksız bir kuruluk meydana gelir ve bu hem mekânda küf hem de insan solunum yollarında olumsuzluklara yol açar. B 25 E nemlendirme cihazları ile orantılı bir nemle birlikte temiz ve kokusuz bir hava sağlanır.

B 200 ECO Kompakt Nemlendirici Modeli

Uzun ömürlü, yüksek nemlendirme olanaklı ve temiz hava sağlayıcı bir model olup sessiz çalışma olanağına sahiptir. Kapalı ortamlarda, ev ofis, iş yeri gibi alanlarda kullanılabilir. Higrostat sistemi mevcut olup nem oranını kendisi ayarlar.

B 250 Nemlendirici Özellikleri

Elektronik çalışma özeliğine sahip B 250 nemlendirici modeli ileri teknoloji ile üretilmiş profesyonel bir modeldir. Ayarlanabilir hava filtresi ve hava deliğine sahiptir. Nem kontrol mekanizması ile ortamdaki nem oranını önce tespit eder, fan sistemi ile önce bu havayı emer ve nemlendirme işlemini yavaş yavaş gerçekleştirir.

Yüksek Performanslı Nemlendirme İçin B 300

Tortu veya yoğuşma olmadan doğal bir nemlendirme olanağı sağlar. Modern dış tasarımı ile ortamda konforlu bir duruş sergiler. Çok katmanlı filtreleme sistemi ile birlikte verimli bir hava temizliği yapar.

Büyük Alanlar İçin Tasarlanan B 400 Nemlendirici

Büyük alanlarda eşit seviyeli bir nemlendirme olanağı sağlar. Su haznesi boşaldığında otomatik olarak kapanır. Aralıksız 24 saat çalışır.

TroDry.com - © 2021 - Tüm hakları saklıdır. | Yazılım: İstanbul Web Tasarım
Whatsapp
TKL Nem Kurutma
TKL Nem Kurutma
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button